“Kalnciema Biznesa parks” ir biroju ēku, noliktavu un komerctelpu kompleks ar kopējo platību 13 000 m2.

Tas atrodas Lielirbes ielā 1, Pārdaugavā pie Kalnciema tilta, Lielirbes un Kauguru ielu krustojumā. 

“Kalnciema Biznesa parks” apjomu veido vairākas pārprojektētas 20. gadsimtā būvētas administratīvās un noliktavu ēkas, kad būvdarbu rezultātā, renovējot fasādes un veicot iekšējo telpu pārplānošanu, ieguvušas jaunu vizuālo tēlu. Kompleksa pārbūves realizācija ir ļoti veiksmīgs piemērs jau esošo būvju sakārtošanā. Šāda tipa pārbūves ir ļoti labs veids, kā sakārtot pilsētvidi, nodrošinot pieaugošo pieprasījumu pēc kvalitātei un nomas maksai atbilstošām biroju un noliktavu telpām. Arhitektūras risinājums ir jauns ieejas mezgls kompleksā, biroja ēku iekštelpām veikts remonts, atbilstoši mūsdienu biroju vajadzībām veikts telpu pārplānojums,mainīti apdares un apgaismojuma risinājumi, ierīkoti papildus sanmezgli. Kompleksa ēkām veikta fasāžu renovācija, mainīti logi un, pateicoties jumta un sienu siltinājumam, būtiski uzlabota ēku kopēja energoefektivitāte. Trīs dažādu toņu ritmiska kompozīcija veido mūsdienīga darījumā centra dinamisko tēlu un diennakts tumšajā laikā tās tiek akcentēts ar lineāro fasādes apgaismojumu. Veikti uzlabojumi teritorijas labiekārtojumā, izbūvēts jauns āra un fasādes apgaismojums, savukārt jaunas apstādījumu grupas nodrošina nepieciešamo velo un auto transporta novietņu skaitu: kompleksa fasādes priekšpagalmā - apmeklētāju vajadzībām, bet aizmugurējā pagalmā – darbinieku transportam.

Kompleksa teritorijā pieejamas arī divas elektroauto uzlādes vietas, tiek veikta videonovērošana, kā arīkontroles piekļuves sistēma telpām..


Kompleksa kopējā biroja telpu platība nomai ir sākot no 10 m2 līdz pat 200m2. Noliktavas platība: 200 - 5000 m2. Ēku pirmo stāvu telpas ir piemērotas arī veikalu vajadzībām.